Dr. Maisch DAISOGEL SP-100 ODS-P (SP-100-10-ODS-P)
Hotline: 0886.666.919
HSX: Dr. Maisch (Đức)
Model: DA10.9P.S3050
Chi tiết sản phẩm
Dr. Maisch DAISOGEL SP-100 ODS-P (SP-100-10-ODS-P) Preparative HPLC Column, 10 µm, 100 Å, 50 x 300 mm
PN: DA10.9P.S3050
C18 Phases: SP-ODS-P
Bonding Density
Loading. Sustained.
The “P” is a reference to our “ultra high purity” grade of bare silica gel, with a specification of less than 10 ppm of Al, Fe, Ti, and Zr metal impurities.
* Thông số kĩ thuật:
| Mô tả | Daisogel SP-100 ODS-P, 10 µm 300 x 50 mm |
|---|---|
| Số lượng | 1 pc. |
| Thương hiệu | Daisogel |
| Dòng sản phẩm | HPLC Column / Cột HPLC |
| Chiều dài cột | 300 mm |
| Đường kính trong ID | 50 mm |
| Kích thước hạt nhồi | 10 µm |
| modification | C18, ODS, Octydecyl, RP18 |
| USP Code | L1 |
| Modification (manufacturer) | ODS-P |
| Pore size | 100 Å |
| Specific surface area | 450 m2/g |
| Pore Volume | 1.1 mL/g |
| Carbon Load | 17 % |
| Endcapping | yes |
| Loại cột | Preparative Column |
SẢN PHẨM LIÊN QUAN
Hotline: 0886.666.919
Cột sắc kí HPLC C18 Dr. Maisch 5 µm 250 x 4.6 mm, c15.m29.s2546
Cột C18 HPLC Dr. Maisch 250 x 4.6mm, 5um, rb25.9e.s2546